Cisco Catalyst 4500 Series Switches.

Cisco IOS Software Rel 12.2 (20) EWA for Cisco Catalyst 4500 Supervisor Motorer.

Hierarkisk navigasjon.

Visningsalternativer.

Denne produktbulletinen viser maskinvare- og programvarefunksjonene som stottes i Cisco IOS & reg; Software Release 12.2 (20) EWA for Cisco & reg; Katalysator & reg; 4500-serien Supervisor Engine II-Plus, Cisco Catalyst 4503 Supervisor Engine II-Plus-TS, Cisco Catalyst 4500 Supervisor Engine IV og Cisco Catalyst 4500 Supervisor Engine V.

Cisco IOS-programvareutgave 12.2 (20) EWA stottes ikke pa Cisco Catalyst 4000 Supervisor Engine I eller II eller pa Cisco-ruteplanleggingsplatformene.

CISCO IOS SOFTWARE RELEASE 12.2 (20) EWA SUPPORT.

Nye maskinvarefunksjoner.

Cisco Catalyst 4503 Supervisor Engine II-Plus-TS.

Cisco Catalyst 4500 Series 6-Port Alternativt Wired 10/100/1000 PoE eller SFP Line Card (WS-X4506-GB-T)

Nye programvarefunksjoner.

• Statlig bytte (SSO)

• Ikke-stopp videresendelsesbevissthet (NSF-bevisst)

• 802.1x med Voice VLAN ID (VVID)

• Tvunget 10/100 Auto Forhandling.

Ikke-Stopp Videresending Bevissthet.

802.1x med Voice VLAN ID.

Tvunget 10/100 Autonegotiation.

Tabell 1. Cisco IOS Software Release 12.2 (20) EWA-funksjonssett, bilder og programvarelisenser.

Cisco IOS-programvare for Cisco Catalyst 4500-serien Supervisor Engine II-Plus, II-Plus-TS og Cisco Catalyst 4500 Supervisor Engine IV og V.

Grunnleggende lag 3 og stemme programvare bilde, inkludert RIP versjoner 1 og 2, statiske ruter, AppleTalk og Internetwork Packet Exchange (IPX) programvare ruting.

Cisco IOS-programvare for Cisco Catalyst 4500 Supervisor Engine IV og V.

Forbedret lag 3 og stemme programvare bilde, inkludert OSPF, IS-IS, og EIGRP.

Cisco IOS-programvare for Cisco Catalyst 4500-serien Supervisor Engine II-Plus, II-Plus-TS og Catalyst 4500 Supervisor Engine IV og V med Triple Data Encryption Standard (3DES) sterk kryptering.

Grunnleggende lag 3 og stemme programvare bilde, inkludert Secure Shell (SSH) protokoll versjoner 1 og 2, RIP v1 / v2, statiske ruter, AppleTalk og IPX programvare ruting.

Cisco IOS-programvare for Cisco Catalyst 4500 Supervisor Engine IV og V, med 3DES sterk kryptering.

Forbedret lag 3 og stemme programvare bilde, inkludert OSPF, IS-IS, og EIGRP.

Cisco IOS-programvare for Cisco Catalyst 4500 Supervisor Engine IV og V.

Interdomen-rutefunksjonslisens, inkludert Border Gateway Protocol v4 (BGP4)

Tabell 2. Cisco IOS-programvareutgave 12.2 (20) EWA-maskinvarestotte.

Cisco Catalyst 4500-serien Supervisor Engine II-Plus.

Cisco Catalyst 4500 Series Redundant Supervisor Engine II-Plus.

Cisco Catalyst 4500 Series Supervisor Engine II-Plus-TS.

Cisco Catalyst 4500 Supervisor Engine III.

Cisco Catalyst 4500 Supervisor Engine IV.

Cisco Catalyst 4500 Redundant Supervisor Engine IV.

Cisco Catalyst 4500 Supervisor Engine V.

Cisco Catalyst 4500 Redundant Supervisor Engine V.

Cisco Catalyst 4503 chassis.

Cisco Catalyst 4506 chassis.

Cisco Catalyst 4507R chassis.

Cisco Catalyst 4510R chassis.

Cisco Catalyst 4006 chassis med Supervisor Engine III og to vekselstromforsyninger.

Cisco Catalyst 4006 chassis med Supervisor Engine III og to likestromforsyninger.

Cisco Catalyst 4006 chassis med Supervisor Engine IV og to vekselstromforsyninger.

Cisco Catalyst 4006 chassis med Supervisor Engine IV og to DC stromforsyninger.

Cisco Catalyst 4006 chassis med Supervisor Engine II-Plus og to vekselstromforsyninger.

Cisco Catalyst 4006 chassis med Supervisor Engine II-Plus og to likestromforsyninger.

Cisco Catalyst 4500 Series 24-port Fast Ethernet-koblingsmodul, 100BASE-FX multimodefiber (MMF) (MT-RJ)

Cisco Catalyst 4500 Series 24-port 10/100-modul (RJ-45)

Cisco Catalyst 4500 Series 48-port Fast Ethernet-koblingsmodul, 100BASE-FX MMF (MT-RJ)

Cisco Catalyst 4500 Series 48-port Fast Ethernet-koblingsmodul, 100BASE-LX10 single-mode fiber (SMF) (MT-RJ)

Cisco Catalyst 4500 Series 48-port 10/100-modul (RJ-45)

Cisco Catalyst 4500 Series 48-port 10/100-modul, telekom (4xRJ-21)

Cisco Catalyst 4500 Series 48-port inline power 10/100 modul (RJ-45)

Cisco Catalyst 4500 Series 48-port 100BASE-BX10-D linjekort.

Cisco Catalyst 4500 Series 24-port PoE 10/100-modul (RJ-45)

Cisco Catalyst 4500 Series 32-port 10/100 (RJ-45), 2 Gigabit Ethernet gigabit-grensesnitt omformer (GBIC) -modul.

Cisco Catalyst 4500 Series 32-port 10/100 (RJ-45) med modul r opplinsspor.

Cisco Catalyst 4500 Series 48-port PoE 10/100 (RJ-45)

Cisco Catalyst 4500 Series 48-port PoE 10/100, telekom (4xRJ-21)

Cisco Catalyst 4500 Series 24-port 10/100/1000-modul (RJ-45)

Cisco Catalyst 4500 Series 6-ports Gigabit Ethernet-modul (GBIC)

Cisco Catalyst 4500 Series 2-port Gigabit Ethernet-kortkort (GBIC)

Cisco Catalyst 4500 Series 12-ports Gigabit Ethernet-modul, 1000BASE-T (RJ-45) med to 1000BASE-X GBICs.

Cisco Catalyst 4500 Series 18-port Gigabit Ethernet-modul, serverbytte (GBIC)

Cisco Catalyst 4500 Series 48-port 1000BASE-LX (SFP)

Cisco Catalyst 4500 Series 48-port 10/100/1000-modul (RJ-45)

Cisco Catalyst 4500 Series 48-port 1000BASE-X (SFP)

Cisco Catalyst 4500 Series 6-Port Alternativt Wired 10/100/1000 PoE eller 1000BASE-X SFP.

Cisco Catalyst 4500 Series 24-port PoE 10/100/1000 line-kort (RJ-45)

Cisco Catalyst 4500 Series 48-port 10/100/1000 line-kort (RJ-45)

Cisco Catalyst 4500 Series 48-port PoE 10/100/1000 line-kort (RJ-45)

Cisco Catalyst 4500 Series 4-port uplink-datterkort 100BASE-FX (MT-RJ)

1000BASE-SX kortbolgelengde GBIC (kun multimode)

1000BASE-LX / LH langdistanse GBIC (enkeltmodus eller multimode)

1000BASE-ZX utvidet rekkevidde GBIC (single-mode)

Cisco Catalyst 4500 Series Compact Flash, 64 MB alternativ.

Cisco Catalyst 4500 Series Compact Flash, 128 MB-alternativ.

Cisco Catalyst 4000 Series DC-strommodul (PEM)

2800W vekselstromforsyning for Cisco Catalyst 4503, 4506 og 4507R chassis.

Cisco Catalyst 4500 Series 1400W DC stromforsyning med integrert PEM.

Cisco Catalyst 4500 Series 1400W vekselstromforsyning (kun data)

1300W vekselstromforsyning for Cisco Catalyst 4503, 4506 og 4507R chassis.

1000W vekselstromforsyning for Cisco Catalyst 4503, 4506 og 4507R chassis (kun data)

Cisco 1000BASE grov bolgelengde-divisjonsmultiplexering (CWDM) xxxx nm GBIC, hvor xxxx er nummeret 1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590 eller 1610.

Cisco 1000BASE tett bolgelengde divisjon multiplexing (DWDM) ITU 100-GHz rutenett 15xx.yy nm GBIC.

Cisco mottar bare 1000BASE-WDM GBIC.

NetFlow Services Card for Cisco Catalyst 4500 Supervisor Engine IV og V.